
Zandenbostrail
Vanaf het Transferium in Nunspeet vertrek rechtstreeks het Zandenbos in voor de Zandenbostrail. Ontzettend veel afwisseling in paden en natuursetting bij alle afstanden.
Zandenbostrail
We hebben een prachtige 10km route die alle uitdagende paadjes van het Zandenbos laat zien. Alle afstanden gaan over deze paden. De 20km Trail gaat nog verder richting natuurcamping de Sorrel. De 30km gaat ook over deze route maar gaat daarna nog verder, helemaal tot bij het Verscholen Dorp. We zijn trots op deze routes, de deelnemers worden getrakteerd op veel moois en een bijzonder gebied op de Noord Veluwe.
De 9e editie
Inschrijven kan enkel online via SQM Time en volgens onderstaande prijzentabel (prijs oplopend naargelang aantal ingeschreven deelnemers). Het loont dus om je snel in te schrijven!
1ste 25 Tickets | Tickets 26 – 50 | Standaard | |
10km | € 16,00 | € 17,00 | € 18,00 |
20km | € 20,00 | € 21,00 | € 22,00 |
30km | € 27,00 | € 28,00 | € 29,00 |




Ben je op zoek naar een leuke trailrun? Bekijk dan onze complete trailrunkalender. Ben je op zoek naar geschikte schoenen, kleding, racevest of accessoires? Neem dan eens een kijkje bij Dutch Mud Men.