bier en bitterballen trail heumen

Bier en Bitterballen Trail Heumen 2023

In Heumen – vanuit Café Kanaalzicht organiseren wij de “Bier en Bitterballen Trail heumen” waarbij natuurlijk naast het finishersbiertje de bitterballen voor je klaar staan aan de finish. Een mooie combi toch? 

Bier en bitterballen trail

Vanuit Kanaalzicht vertrek je richting Heumensoord waar je de mooie Haterse en Overaltse Vennen gaat ontdekken! Een leuke trail met een goed parcours, ook voor de beginnende trailrunner of wie eens wil switchen van verhard naar onverhard lopen. Kom lekker ontdekken en geniet van de relaxte sfeer en gezelligheid!

Afstanden

Ook bij deze trail van Trailrunnen.nl zijn de afstanden ongeveer;

  • 10 kilometer
  • 20 kilometer

Let op! Inschrijven voor deze trail gaat bij de organisatie zelf via de knop aan de rechterkant.

Niet vergeten voor deze trail

Ben je op zoek naar een leuke trailrun? Bekijk dan onze complete trailrunkalender. Ben je op zoek naar geschikte schoenen, kleding, racevest of accessoires? Neem dan eens een kijkje bij Dutch Mud Men.

Het evenement is afgelopen.

Scroll naar boven
Start WhatsApp
1
Hallo 👋
Kunnen we je helpen?